اینستا رادیو، میکروفون شما برای دنیا

دانشجویان و عزیزانی که با بنده درس کسب و کار الکترونیک (E-Business) و درس بازاریابی الکترونیک (Online Marketing) را گذرانده اند مستحضر هستند که در سرفصل حضور روی وب (Web Presence) یکی از لایه های کاربردی برای حضور موفق روی وب که بسیار برای تعامل با مخاطبان و مشتریان بالقوه بخصوص در کسب و کارهای خدماتی میتواند مثمرثمر باشد لایه Podcast یا لایه اطلاع رسانی از طریق صوت است. قبلاً در لایه پادکست با سیستم هایی که هم نسخه های تحت وب دارند و هم اپلیکیشن روی دیوایس های همراه دارند با دو سرویس بسیار قدرتمند SoundCloud و Spotify آشنا شدیم و کارآیی این دو سرویس را برای توسعه تعامل و روابط با مخاطبان و مشتریان در کسب و کار های مختلف بررسی کردیم.
اما سرویس جدید و جالبی که کمتر از یک ماه گذشته بر روی سیستم عامل های دیوایس های همراه لانچ شده و ظرف مدت زمان اندک طرفداران زیادی را در سراسر دنیا و بین کاربران ایرانی را برای خود دست و پا کرده اپلیکیشن “اینستا رادیو” (instaradio) است که خدمتی از یک گروه خوشفکر از کشور کانادا مبتنی بر ایجاد یک استیشن رادیویی و ارسال صوت در دسته بندی های مختلف هم بصورت آنلاین و لایو و هم بصورت آفلاین برای کاربران است. همانطور که از اسم این سرویس پیداست شباهت های زیادی با سرویس اینستاگرام را تداعی خواهد کرد که میتوان آن را تلفیقی از مدل اینستاگرام و صوت دانست اما با توجه به نوپا بودن این سرویس هنوز امکانات کامل یک ایستگاه پخش رادیویی را از “اینستا رادیو” نمیتوان انتظار داشت، گرچه در نسخه 1.2.2 این اپلیکیشن که چهار روز پیش بروز رسانی شد بسیاری از مشکلات و باگ های این اپ برطرف شده ولی باید بزودی منتظر تغییرات بیشتر و امکانات گسترده این نرم افزار از سوی سازندگان و توسعه دهندگانش باشیم.
اگر دوست دارید بصورت شخصی محتوای صوتی تولید کنید و یک وبلاگ صوتی داشته باشید و رادیوی اختصاصی برای خودتان راه اندازی کنید و یا اینکه برای گسترش و رونق کسب و کارهای خدماتی خود در حضور روی وب خود لایه پادکست دارید حتماً ” اینستا رادیو” را تجربه کنید.
این اپلیکیشن رایگان را میتوانید هم از طریق AppStore برای سیستم عامل های ios6 به بالا و هم از طریق Google Play برای سیستم عامل های اندروید دانلود و استفاده کنید.

http://instarad.io/seyedahmadpour

اینستا رادیو

اینستا رادیو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *